Witaj na stronie iGaming.pl. Zarejestruj się, jeżeli jeszcze nie posiadasz konta.
iGaming.pl jest systemem umożliwiającym każdemu webmasterowi sprzedaż reklamy w swoim serwisie bez konieczności wysyłania e-maili do potencjalnych reklamodawców. W naszym systemie obecne są tylko i wyłącznie firmy szczerze zainteresowane kupnem reklamy w serwisach internetowych o tematyce bukmacherskiej.

Rejestrując się w iGaming.pl nie tracisz nic oprócz paru minut, które potrzebujesz na rejestrację. Co możesz zyskać? To proste, dajemy Ci możliwość sprzedaży reklamy w Twoim serwisie bez doliczania prowizji. Co powoduje atrakcyjniejszą i skuteczniejszą ofertę dla odbiorcy.

Powiesz, że to co darmowe, to się nie sprawdza? Jesteśmy wyjątkiem od reguły! Nieszablonowość systemu iGaming.pl polega na bezinteresownym podejściu do reklamobiorcy. Nie pobieramy jakichkolwiek prowizji czy opłat za reklamę, którą sprzedasz. Cała kwota jaką uzyskasz w naszym systemie, znajdzie się na Twoim koncie bankowym.

iGaming.pl jest systemem budowanym na zaufaniu, oraz lojalności. Nasze motto to "równe szanse". Denerwuje Cie, że inni sprzedają reklamę za pomocą swoich znajomości , a Ty mimo tego, że posiadasz większy serwis, nie możesz znaleźć reklamodawcy? W iGaming.pl znajomości nie mają znaczenia. Każdy ma równe szanse na sprzedaż reklamy!

Pragniemy walczyć z nieuczciwością pospolitych agencji reklamowych, które sprzedając reklamę na zrzeszonych w swoim portfolio serwisach, znacznie zawyżają ceny, przy czym właściciel serwisu otrzymuje, w zdecydowanej większości przypadków, zaledwie marny procent od uzyskanej kwoty ogólnej.

Nasze działania zmierzają zarówno w stronę werbowania do systemu reklamobiorców jak i reklamodawców. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z firmami bukmacherskimi zrzeszonymi w systemie, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom pełne bezpieczeństwo i komfort korzystania z naszych usług.

Główne hasła cechujące iGaming.pl, to "zaufanie" , "profesjonalizm" , "uczciwość". Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej! Dołącz do ludzi sukcesu już teraz!


RACHUNKI ORAZ PRZELEWY SĄ ZAWIERANE MIĘDZY TOBĄ A KUPUJĄCYM REKLAME BEZ NASZEGO UDZIAŁU. TO GWARANTUJE IŻ NA TWOIM SERWISIE NIE ZARABIAJĄ INNI TYLKO ZARABIASZ TY!
Masz do nas pytania, na które odpowiedzi nie ma w FAQ? Skontaktuj się z nami: office@igaming.pl.