Witaj na stronie iGaming.pl. Zarejestruj się, jeżeli jeszcze nie posiadasz konta.
Regulamin korzystania z serwisu iGaming.pl oraz świadczenia usług drogą elektroniczną
z dnia 01 października 2008.1. Postanowienia ogólne
1.1 Regulamin został stworzony dla Użytkowników serwisu iGaming.pl . Każdy Użytkownik, który zarejestruje się na iGaming.pl , automatycznie akceptuje warunki regulaminu serwisu iGaming.pl.
1.2 Nieznajomość regulaminu nie oznacza zwolnienia z obowiązku przestrzegania warunków regulaminu. Złamanie regulaminu skutkuje sankcjami opisanymi w dalszej części regulaminu.

2. Rejestracja w iGaming.pl
2.1 Każdy Webmaster zainteresowany sprzedażą reklamy na swoim serwisie za pomocą iGaming.pl musi wypełnić formularz rejestracyjny, a następnie wyznaczyć aktualnie dostępne miejsca reklamowe wraz z ich cennikiem.
2.2 Aby dokonać pełnej rejestracji w serwisie iGaming.pl, po wypełnieniu formularza rejestracyjnego należy umieścić na swojej stronie kod statystyk dostępny na iGaming.pl. Dzięki takiemu rozwiązaniu , reklamodawca ma pełną wiedzę statystyczną odnośnie danego serwisu internetowego. Na umieszczenie statystyk masz 7 dni. Po tym czasie serwis zostanie usunięty z bazy.
2.3 Serwisy internetowe, które rejestrują się w iGaming.pl zostają poddane weryfikacji zanim zostaną w pełni zaakceptowane w systemie. Weryfikacja trwa do 72 godzin.

3. Sprzedaż reklamy
3.1 Każdy Webmaster ustala ceny za poszczególny rodzaj reklamy na swoim serwisie indywidualnie w swoim profilu iGaming.pl.
3.2 Zainteresowany Kupiec posiada swój własny panel , dzięki któremu z łatwością znajdzie interesującą go formę reklamy i doda ją do swojego koszyku zakupów.
3.3 Po zakupie reklamy przez reklamodawcę, automatycznie zostanie wystawione mu prawomocne zamówienie.
3.4 Serwis iGaming.pl nie pobiera jakichkolwiek prowizji/opłat za sprzedaną reklamę.

4. Postanowienia końcowe
4.1 Treść stron internetowych Serwisu chroniona jest prawem autorskim i nie może być modyfikowana, zwielokrotniona, rozpowszechniana bez zgody Właściciela. Wszelkie działania naruszające prawa autorskie są zabronione.
4.2 W razie jakichkolwiek niejasnooci należy kontaktować się z iGaming.pl za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na serwisie.
Masz do nas pytania, na które odpowiedzi nie ma w FAQ? Skontaktuj się z nami: office@igaming.pl.